Nahrávám...

<span>Reklamné tlačoviny</span>Nájdete u nás širokú škálu tlačených reklám na podporu vášho podnikania. Rôzneho tvaru, dizajnu a materiálového riešenia.
<span>Dizajn obalu na prívesok</span>Aj reklamné predmety vašej obce alebo mesta môžu vyzerať reprezentatívne. Navrhneme vám jednotný dizajn predmetov s jedinečným obalom, ktoré potešia každého návštevníka alebo významnú návštevu.
<span>Triplex vizitka</span>Prvý kontakt s klientom predstavuje vizitka, ktorej vzhľad o vás veľa prezradí. Triplex vizitka je najhrubšia varianta vizitky, ktorá spája vysokú kvalitu a moderný dizajn za prijateľnú cenu.
<span>Samolepky</span>Súčastné technológie pri výrobe samolepky nám ponúkajú nespočetné množstvo možností.
<span>Krabica s potlačou</span>Vyrobiť balenie na mieru nie je problém. Prispôsobíme vám veľkosť a potlač na mieru.
<span>Väzba knihy-kronika</span>Jedinečné okamihy svojho života môžu byť zaznamenané aj v rodinej kronike z pravej kože s personalizovanou ražbou a zlátením.
<span>Priestory STK Hílek</span>Nové priestory STK Hílek doplnené o 3D nápisy, ktoré efektne doladili modernú prevádzku nášho klienta.
<span>Originálne ocenenie</span>Ocenenie je pripomienka na významnú udalosť vo vašom živote. Kombinácia viacerých materiálov pôsobí veľmi jedinečne a originálne.
<span>Katalóg Pulz Myjava</span>Dizajn a tlač katalógu Pulz Myjava.