Nahrávám...

<span>Nábytok NOVA</span>Pre klienta Nábytok NOVA sme vytvorili dizajn na reklamný polep prevádzky aj s finálnou realizáciou. Súčasťou spolupráce je vytvorenie vizualizácie polepu, meranie a montáž. Zaujala vás naša práca? Vyplňte kontaktný formulár a my sa čoskoro ozveme späť.

Printing Visions

"Keby som mal vo vrecku posledný dolár, minul by som ho na reklamu."

Henry Ford

Našim cieľom je tvoriť reklamu vo vlastnej réžii na najmodernejších technológiách v obore. Reklamu, ktorá je jedinečná a originálna. Reklamu, ktorú vytvoríme priamo na mieru.

Čítať ďalej
<span>Realizácia pre firmu Rehuš s.r.o.</span>Realizácia brandingu pre novú prevádzku firmy Rehuš s.r.o. Zaujala vás naša práca? Vyplňte kontaktný formulár a my sa čoskoro ozveme späť.

Naše služby

Ponúkame široké reklamné služby, ktoré našich klientov robia úspešnými a posúvajú ich dopredu.

Ponuka

  1. Produktové označenie
  2. Tlačový manažment
  3. Navigačný systém
  4. Reklamné predmety
  5. Branding
  6. Obalové riešenie
<span>Dáždnik s kúskom histórie</span>Reklamný dáždnik so zaujímavou potlačou historických pamiatok pre Mesto Senica. Zaujal vás tento produkt? Vyplňte kontaktný formulár a my sa čoskoro ozveme späť.

POZRITE SI
NÁŠ SHOP

eshop zameraný na tlačové a reklamné systémy, ktorý uspokojí aj náročné požiadavky klienta

www.ghexpo.sk

<span>FK Senica</span>Naša firma vám poskytne široký záber možností od reklamných nápisov, tlačovín, reklamného textilu až po dizajn vnútorných priestorov. Zaujala vás naša práca? Vyplňte kontaktný formulár a my sa čoskoro ozveme späť.
<span>Výklad pre 3RP realitná kancelária</span>Realizácia polepu prevádzky 3RP reality, ktorá zviditeľní firmu a zákazníkov nasmeruje na kaceláriu už z diaľky. Zaujala vás naša práca? Vyplňte kontaktný formulár a my sa čoskoro ozveme späť.
<span>Menu lístok pre Espresso pod lipou</span>Tlač ponukových lístkov pre nás nie je žiadny problém. Ak potrebujete navrhnúť aj grafiku, pripravíme ti nezameniteľný vizuál. Zaujal vás tento produkt? Vyplňte kontaktný formulár a my sa čoskoro ozveme späť.

Agencies Nerds Would Kill to Work For

Read Now

13 min.

ghstudio s.r.o.

Kasárenská 1504/51
905 01 Senica

tel.: +421 948 850 272
info@ghstudio.sk


Otváracie hodiny:

Po-Pia 8:30 - 16:30

IČO: 36274381
DIČ: SK2022041670

Obchodný register Okresného súdu Trnava,
oddiel: Sro, vložka č. 17428/T